welesrevue.cz

Tecnimetal - cz,a.s.

Společnost TECNIMETAL - CZ,a.s. | Detail.cz

tecnimetal - cz,a.s.Společnost TECNIMETAL – CZ, a. s. vyvíjí a vyrábí krytování a příslušenství k obráběcím strojům nejen v tuzemsku, ale taky ve státech EU. Výrobní program se téměř výhradně orientuje do oblasti dodávek příslušenství k obráběcích strojům.

TECNIMETAL - CZ,a.s. - fyzické osoby, právnické osoby

23. 09. 2019 | Pozvání na výstavu MSV 2019 Vážení obchodní přátelé, při příležitosti strojírenského veletrhu MSV 2019 v Brně, který se koná ve dnech 7.10. – 11.10.2019, si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě našeho stánku č.

TECNIMETAL - CZ, a.s. | TECNIMETAL - CZ, a.s. | i-TES

Firma TECNIMETAL - CZ,a.s., akciová společnost, vznikla dne 12. 11. 2001. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou B 3637, Krajský soud v Brně.

MSV - TECNIMETAL - CZ, a.s. - i-Katalog firem - BVV

tecnimetal - cz,a.s.Společnost TECNIMETAL – CZ, a. s. patří do skupiny Tecnimetal International, která vznikla již v roce 1974. Ve Zlíně fungujeme od roku 2001 a za tuto dobu jsme si vybudovali celou řadu stálých a spokojených zákazníků.

TECNIMETAL - CZ, a.s. Zlin-Prstne, Czech firm - www.edb.eu

tecnimetal - cz,a.s.TECNIMETAL - CZ, a.s. Vyvíjíme a vyrábíme krytování a příslušenství k obráběcím strojům nejen v tuzemsku, ale taky ve státech EU. Výrobní program se orientuje na dopravníky třísek, teleskopické, měchové, spirálové kryty, filtrační a chladící agregáty, energetické řetězy.

Kontakty – TECNIMETAL

Došlo k chybě. Zkuste to prosím později. Zpět na Firmy.cz

Products – TECNIMETAL

Váš dodavatel dopravníků třísek, teleskopických krytů a filtračních stanic, TECNIMETAL Your supplier of chip conveyors, telescopic covers and filtration stations cs en ru

Zaměstnavatel - Doojobs.cz

- Základní kapitál společnosti TECNIMETAL-CZ, a.s. se sídlem Zlín, Nábřeží 578, PSČ 760 01, IČ 26267047 ve výši 2.000.000,- Kč se zvyšuje o částku 86.938.000,- Kč na částku 88.938.000,- Kč upisováním nových akcií společnosti, které budou splaceny peněžitými vklady a nepeněžitým vkladem.

TECNIMETAL - CZ,a.s., IČO: 26267047, 26. 10. 2019 - Obchodní

tecnimetal - cz,a.s.TECNIMETAL - CZ,a.s., fyzické a právnické osoby, které mají vztah k subjeku TECNIMETAL - CZ,a.s.. Informace o současných i minulých majitelích firmy, o vedení, členech představenstva a dozorčích orgánů, informace o vlastněných firmách.

Katalog firem a institucí • Firmy.cz

Products Our objective is a satisfied customer. Therefore we develop and produce only chip conveyors and machine tool coverings of the highest quality, with maximum variability in settings to suit the customer needs.

Hodnocení firmy TECNIMETAL - CZ,a.s. - Atmoskop.cz

TECNIMETAL - CZ,a.s. ,TECNIMETAL - CZ,a.s. ,Nábřeží 578 ,Zlín, Prštné ,760 01 . Kompletné krmivá pre psovVyrábame kompletné krmivá pre psov Bono, Petty

obálka Weles 34
seznamka s cizinkamipica blbasexy holky v prádleolomoucka seznamkaescort veselí nad moravoumrdání sousedkyčeský amatéři (oplodněná česká kráska)rande pro dvaflirt ruprivát sex pardubice