welesrevue.cz

Steve lichtag holky z porcelánu

Holky z porcelánu - tv-archiv.sk

je český režisér, cestovatel a spisovatel. Objevil se jako herec v několika filmech (např. Holky z porcelánu). Část své kariéry byl i motocyklovým závodníkem. Kus života prožil ve Spojených státech, v současné době žije v ČR. Produkuje a režíruje filmy především s podmořskou a přírodovědnou tématikou.

Steve Lichtag, Holky z porcelánu (1974) Film ČSFD.cz

steve lichtag holky z porcelánuje český režisér, cestovatel a spisovatel. Objevil se jako herec v několika filmech (např. Holky z porcelánu). Část své kariéry byl i motocyklovým závodníkem. Kus života prožil ve Spojených státech, v současné době žije v ČR. Produkuje a režíruje filmy především s podmořskou a přírodovědnou tématikou.

GALERIE: Lovec bílých žraloků Steve Lichtag: Okradli ho ve

Steve Lichtag pořádá přednášky s promítáním svých filmů, nejen pro školy a nemocnice ale i pro širokou veřejnost po celé České republice. Jeho filmy se pravidelně objevují na obrazovkách České televize. Do roku 2006 zajišťovala distribuci pro ČR společnost Bonton film, v současnosti RGM entertainment.

Steve Lichtag - Web cestovatelů

Steve L. Lichtag, Zdeněk Loveček, Steve Loveček Lichtag. Filmografie. Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. 2015 Holky z porcelánu. 1974 Hrají Role: frézař

Steve Loveček Lichtag: Napřed točte, pak se zachraňujte

steve lichtag holky z porcelánuSteve Loveček Lichtag, narozen 4. 3. 1954 ve Znojmě, studoval literárně dramatický obor na konzervatoři v Brně u Stanislava Zindulky, v letech 1974–1976 působil v divadlech v Karlových Varech a v Jihlavě, do roku 1979 hrál např. ve filmech Holky z porcelánu, Pan Tau, Náš dědek Josef, Smyk na mrkvi a v televizních pořadech.

Steve Lichtag: moje původní jméno Zdeněk neuměli Američané

Steve Lichtag, Producer: The Moray Eel, an Ugly Beauty. Steve Lichtag was born in 1954 in Znojmo, Czechoslovakia, where he grew up in a family of a military pilot. He graduated from Literary drama conservatoire and worked as an actor in theatres in Karlovy Vary and Jihlava.

Holky z porcelánu (1974) | ČSFD.cz

steve lichtag holky z porcelánuSteve Lichtag (uprostřed) při natáčení na ostrově Aldabra. | Foto Aha! – Daniel Černovský, archiv Steva Lichtaga – Daniel Černovský, archiv Steva Lichtaga Ještě jako herec Zdeněk Loveček ve filmu Holky z porcelánu. | Foto Aha!

Steve Lichtag - Web cestovatelů

Kdo je Steve Loveček Lichtag (1954) Absolvoval Literárně dramatickou konzervatoř v Brně a působil jako herec v divadlech v Karlových Varech a v Jihlavě. Hrál v několika českých filmech (např. Holky z porcelánu, Náš dědek Josef). Roku 1979 odešel do USA, kde se z počátku živil jako herec, ale rovněž jako motocyklový

Filmař žraloků Steve Lichtag (61): Jsem Američan z Vysočan

Holky z porcelánu . upraviť | imdb.com ale dôkladne rozvráti aj súkromný život každej z "dievčat z porcelánu". Jan Hartl, Steve Lichtag, Bohumil

obálka Weles 34
jak seznámit králíkyescort agenturaamateri lublanskapiča slovníkseznamka jindřichův hradec a okolíontex cz s.r.o. turnovhoupačky pro velké holkysova picanejlepsi android seznamkacikánka prostitutka