welesrevue.cz

Pozary .cz

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv - stc.pozary.cz

12.11.2019 12:13 . Mezi Chřibskou a Lískou na Děčínsku zasahují složky IZS u vážné nehody osobního vozidla. Po příjezdu na místo tragické události nedaleko místního rekreačního střediska policisté bohužel zjistili, že jednadvacetiletá řidička osobního automobilu, které podle prvotních informací sjelo ze silnice a narazilo do stromu, svým zraněním na místě

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv - lbk.pozary.cz

03.01.2004 16:29 Způsobil hasičům miliónovou škodu. Pětadvacetiletý řidič vozu Opel v sobotu kuriózním činem způsobil škodu za více než milión korun hasičům v Kladně.Ilus­trační foto.Opakovanými nájezdy do vrat garáží a…

POŽÁRY.cz - Posts | Facebook

Prodám 6 kusů oblíbených profi radiostanic Motorola GP340 VHF (136–174 Mhz) s výbornými Li-ion bateriemi, které jsou tenké a lehké a lze je dobíjet kdykoli.

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně

pozary .cz

Sdh Jesenice prodává svoji mašinu o obsahu 2007cm3 kovne ojnice, ostrá vačka. Stříkačka má odbehano 5 sezón každý rok pravidelný servis šlape jak má.

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv - pak.pozary.cz

11.11.2019 20:50 . V Otrokovicích na ulici Objízdná u Teplárny Otrokovice došlo k nehodě dvou osobních automobilů. Profesionální hasiči z požární stanice Otrokovice a jednotka hasičského záchranného sboru podniku Continental Barum s.r.o. vyprostili za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení z jednoho automobilu jednu osobu.

POŽÁRY.cz (@pozarycz) | Twitter

23.11.2019 20:49 . Požár karavanu v ulici Radlická v Praze v rychle zlikvidovala jednotka hasičů ze smíchovské stanice. Použili jeden proud vody a zasahovali v dýchací technice.

Zlínský kraj | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči

Sdh Jesenice prodává svoji mašinu o obsahu 2007cm3 kovne ojnice, ostrá vačka. Stříkačka má odbehano 5 sezón každý rok pravidelný servis šlape jak má.

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv - pak.pozary.cz

pozary .cz

23.11.2019 17:20 . Mezi Zahrádky a Stvolínky na Českolipsku vyjely složky IZS k nehodě tří osobních vozidel. Dle předběžných informací při této nehodě tři osoby utrpěly těžká zranění a dvě osoby byly zraněny lehce.

POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv - stc.pozary.cz

před 19 hodinami Česko opět spojí vzpomínka na oběti nehod, letošní akce posunul státní svátek. Při veřejných shromážděních v Praze, Plzni, Moravské Chrastové a Šlovicích si lidé v těchto dnech jako každoročně připomínají Světový den obětí dopravních nehod.

POŽÁRY.cz - YouTube

pozary .cz

22.11.2019 09:12 Požár lokomotivy zastavil provoz na trati mezi stanicemi Krasíkov a Rudoltice v Čechách. Do Žichlínku směřovalo v pátek 22. listopadu 2019 v 9.12 hodin pět jednotek hasičů.

POŽÁRY.cz - YouTube

Tričko POŽÁRY.cz - "Tak šel čas — Hasiči" Tričko "Tak šel čas - Hasiči" vtipnou ilustrací přibližuje historii hasičiny od sedláků až po moderní hasiče vybavené speciální technikou.

obálka Weles 34
holky na webce onlinesec seznamkacerny devkyescort servis semilypiča ve znacíchsex při menstruaci mužicunning single lady ep 6 recapkunda pissflirt magazinsex privat cela noc