welesrevue.cz

Piča původ slova

www.pinkpanther.estranky.cz - Sprostá slova jinak - Sprostá

Pokud máte nějaká další slova s ověřeným etymologickým vysvětlením původu, byl bych velmi vděčen, kdyby jste mi ho zaslali (viz odkaz v navigaci Zaslat příspěvek). Tímto způsobem se podělíte s ostatními a pomůžete vybudovat internetový slovník těchto slov.

Původní významy sprostých slov

Použitím slova kunda (v tomto textu ho budeme uvádět v plném znění, protože se jedná o významový rozbor tohoto slova) prezidentem Milošem Zemanem v rozhlasovém projevu vyvolalo obrovský rozruch.

Původ slov a jejich význam — PSK

piča původ slova

Sprostá slova mají mnohdy původ v cizím jazyce. Pár příkladů: české slovo kunda, kterým se mnohdy nadává nenáviděným lidem, pochází zřejmě z latinského cunnus a do češtiny se dostalo přes středohornoněmecké Kunt. Třeba Valaši tímto jménem křtili své dcery kolem Kladska, nazývala se tak mladá děvčata.

Kunda – velký jazykový a významový rozbor oblíbeného slova

piča původ slova

Zdrojů, odkud se slova píča a píčovina prosadila do českých vulgarit, je víc. Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu.

rigidní | Slovník cizích slov

Původ slova . z latiny Slovní druh . Přídavné jméno Význam slova rigidní (z latiny) ve slovníku cizích slov. Slovník cizích slov infoz.cz

Píča - referaty-seminarky.cz

Původ slova: v citoslovci "pí", napodobujícím zvuk při močení, příbuzné se slovesem píčit se. Další možností je zvuková nápodoba francouzského "le petit chat" (číča, kočička). Co znamenalo: píča se v Čechách říkalo sýkorce a v Praze menšímu dámskému klobouku.

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

piča původ slova

Píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Český jazyk a jeho sprostá slova. Vulgarismy a jejich původ

piča původ slova

K původu slova "píča" se autor knihy, jejíž citaci uvádíme níže, vyjadřuje takto: Dětský genitál ruské maminky u holčiček označují pisinka, pičuga, pičuška, česky píča, piča, pička, srbochorvatsky pička, u dětí píša. Původ hledejme u řeckých hrdinů, kteří měli akontion - házecí kopí.

Píča – Wikipedie

K podobnému efektu dochází při zaznění pointy nějakého vtipu. Vtip graduje, napětí roste, energie se městná, a tu – v nečekaný okamžik – doje k protržení pomyslné hráze a nahromaděné napětí se uvolní v salvu smíchu. Odtud možná etymologický původ slova „sranda“.

Ku*da, pí*a, dě*ka, šu*at, mr*at, pr*el, kráva. Jazykovědec o

piča původ slova

Unicode. To že symbol pro píču stále není v Unicode standardu zasluhuje mnohem větší pozornost. Existuje v tomto ohledu nějaká snaha jej co nejdříve prosadit a implementovat?

obálka Weles 34
český amatéři (takhle mrdaj pankáči)holky vidělytaehyung flirt giflíčení na první randenudist flirtmrdani stoparek veronikakdy na druhé randenezletile holkyeliška společnicecbdb cz