welesrevue.cz

Neměl jsem mandát kurva

Netrefit obrubník, netrefit obrubník Kurva jáma. - YouTube

Ing. Andrej Babiš (mezi kamarády "Bureš") je původem slovenský mučedník s českým občanstvím, agent StB, mafián, zmetek, ale hlavně majitel slepičárny, který se z bezvýznamného prodavače koblížků v pražském metru vypracoval až na majitele země české a nejúspěšnějšího československého politikatele všech dob.

jsem neměl mandát kurva - nekomuzivot-nekomusmrt.cz

Vůbec jsem neměl v plánu hanět, spíše jsem chtěl býti tolerantním, mozekměknoucím dobračiskem, leč nebylo mi přáno. On ten Bolek je pořád bezva smutnej kašpar, tedy pokud pominu prvních šílených zhruba dvacet minut, to jsem se opravdu musel nenavoskovanou běžkou mlátit přes hrb, abych byl schopen pokračovat ve

Andrej Babiš – Necyklopedie

neměl jsem mandát kurva

jsem neměl mandát kurva Směšnost jako nejvyšší stádium hlouposti – Tarasova … Napsala jsem před pár dny, že nehodlám ke K. Schwarzenbergovi už nic dodávat, necítím se tedy v tuto chvíli vůbec komfortně.

Karel Gott - Měl jsem rád a mám - YouTube

„Ale pane Rovenský, já taky ničemu nerozumím, já jsem si vystačil celý život s formulí jedna plus jedna je dva,“ rozmlouvá Babiš s novinářem Práva. „Ale pan premiér, tak kurva co, nechte mě mluvit Neměl jsem mandát kurva,“ čílil se Andrej Babiš. Psali jsme:

„Ku jako, neměl jsem mandát ku !“ Na veřejnost uniklo

Jan 06, 2013 · To jsem si tak vycouvával z místa před jedním domem, kde to neznám. Nechtěl jsem trefit obrubník vpravo, a chytnul jsem jámu vlevo, o které jsem neměl tušení. Hup skoro 50 cm.

Český žurnál - Matrix AB (S03E02) (epizoda) (2015) | ČSFD.cz

neměl jsem mandát kurva

"Neměl jsem mandát kurva jako". Myslet si, že tobě natočí Vít Klusák vlezdoprdelovskej (nebo normální) dokument, na to musíš být fakt blbej. Nebo aspoň totálně zaslepenej svojí mocí (Maucta pane Babiš, kávičku/koblihu pane Babiš?).

Neměl Jsem Mandát Kurva - Image Results

„Nechtě mě mluvit kurva jako. Neměl jsem mandát kurva,“ říká Babiš emotivně do telefonu. Rozruch vzbudil Babiš v těchto dnech také vyjádřením na adresu redaktorů České televize, které označil za „zkorumpovanou pakáž“.

Nadávky, výhrůžky. Takhle to vypadá, když Babiš řeší věci po

neměl jsem mandát kurva

Diskuzní forum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto navštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády nebo s budoucím partnerem.

BIZZLE - Chapter 1 - „Co jsem udělal, že jsem si zasloužil

"Neměl jsem mandát kurva jako". Myslet si, že tobě natočí Vít Klusák vlezdoprdelovskej (nebo normální) dokument, na to musíš být fakt blbej. Nebo aspoň totálně zaslepenej svojí mocí (Maucta pane Babiš, kávičku/koblihu pane Babiš?).

Kurva, nechte mě mluvit O dokumentu s Babišem píše jeho

neměl jsem mandát kurva

25.12.2014 19:27:25 : zme boli pozret aj v obchodaku macy a pozeram tam a naraz take tlaky v bruchu kurva som zareval ma pichlo v bachoru vravim tiborovi kurva musim ist ihned srat inac setko do gati vyhadzem.aj zme hajzle hladali.v dalsim patre zme nasli aj bezim na hajzel ihned do kabinky shodel som gate a ako som sadal naraz taky prud z riti kurva.trocha do hajzla letelo no hlavna porcia

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) | ČSFD.cz

A k tomu příšerný mandát od mezinárodního společenství, který nám dovoloval použití zbraní jen v případě vlastní sebeobrany. To nás nutilo jen se dívat na zvěrstva, která se tam děla. Poučil se z toho svět? Já jsem úplný dinosaurus. Prožil jsem všechny fáze, kterými si prošla na misích česká armáda.

VIDEO: Babišův výbuch a vulgární řvaní? Vznikla kauza ku

"Počkejte, nechte mě domluvit, kurva jako!" zní první věta, kterou Babiš vyřkne. "Já jsem neměl mandát, kurva! Neměl jsem mandát!" říká opět Babiš. Řada lidí jeho slova navázala na kauzu "sorryjako", která vznikla ve chvíli, kdy reportéři České televize zkoumali Babišův nákup dluhopisů.

obálka Weles 34
nahe holky s penisemchci oralni sex brnosex brno evahudba single ladymrdka prdelpica exprestn.-czswingers amatéřipartnerska seznamkabari escort