welesrevue.cz

Citaty o seznameni

Žena 58 let, Ona hledá jeho, Česká Lípa- Seznamka.cz

SEZA14153557: Jsem osamělá s 10ti letou dcerou a hledám muže,který by mě miloval jaká jsem,protože jsem invalidní.Proto jsem doma,ale vše zvládám normálně.Na prvním místě je dcera,takže s tím musí případný partner počítat.Jinak ráda chodím mezi přátele,ráda se starám o domácnost.Chybí mi láska.

citáty o Praze — PražskýDEN.cz

citaty o seznameni„Moje seznámení s náboženstvím proběhlo způsobem, jakým se většina dětí v té době seznamovala se sexem, ne na ulici, ale na betonovém školním dvoře se štěrkovými cestičkami, během zimních měsíců, kdy jsem chodila do školy.

Přání k výročí seznámení - 1 rok - 7 oblíbených přáníček

citaty o seznameniNejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty. Nejlepší citáty téměř o všem na každý den.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení - Seznamka.cz

Vaše informace jsou v bezpečí. Nikomu je nepředám a kdykoliv se můžete odhlásit. Základní zasílání je na 30 dní.

Citáty | PeopleLovePeople.com

Vaše informace jsou v bezpečí. Nikomu je nepředám a kdykoliv se můžete odhlásit. Základní zasílání je na 30 dní.

Lechtivé sms - zamilované sms - Seznamka LepsiLaska.cz

O projektu PeopleLovePeople: Vítejte na internetovém portálu PeopleLovePeople.com. Připravili jsme pro vás samostatné části, do kterých patří citáty, vtipy, seznamka, básničky a nechybí ani zpovědnice a blog. Portál sdružuje tyto kategorie záměrně.

Rubriky citátů | Každý den s citátem

citaty o seznameniNáš tým je složený z programátorů, grafiků a dobrovolníků, kteří se starají o administrativu, která je spojena s vedením projektu typu seznamky. Jsme mladý tým, který si nastavil prioritu spokojenost vás, uživatelů portálu. Seznamka PeopleLovePeople je rozdělena na mnoho sekcí, ve kterých si určitě vyberete. Vyberte

Citáty o živote (3014 citátov) | Citáty slávnych osobností

Dobrý rok už se znáte a pořád se stejně rádi máte - nejvíc, jak to jde, tak ať vám vyjde tahle malá oslava a štěstí vám mává dál z těsné blízkosti,

o seznámení | Každý den s citátem

Chci snít o nás dvou, jak líbáš mé rty, jemně mě hladíš a k hříchu mé tělo svádíš. Svádíš mě svou vůní, svým teplem mě hřeješ, celý se touhou chveješ. (si myslím. :-)Svadíš pohledem, svým polibkem, i něžným dotykem.Šeptáš mi do ouška, jak mě miluješ, lásku svou mi tim dokazuješ.

obálka Weles 34
hlaska s filmu kurva hosi gutuntag osoto hydahuholky z plazebambilka amateriseznamka c-date zkušenostisingle man soundtrack vinyljan čubkamispule amaterinezadané holkyholky pod zamkem 1 řadafishao cz